warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

СПІЛЬНОТА OТЦІВ 

Отець Єжи Ліс MS

Народився 7 травня 1965 р. в Лапанові (Польща). В 1992 вступив у Згромадження Місіонерів Матері Божої із Ля Салет. 8 вересня 1995 року склав перші чернечі обіти. Після навчання у Вищій Духовній Семінарії (1992-1999). отримав диплом магістра богослов’я та 5 червня 1999р. був висвячений на священика. Після висвячення працював в Варшаві як катехет. У 2001р. Виїхав в Білорусію де працював у парафіях Вітебська і Ліозно. Служіння в Україні розпочав в Буськув 2004 р. В роках 2006-2012 працював в Нікополі в парафії Матері Божої Салетинської та св.Антонія. Від грудня 2012 року працює як настоятельу Кривому Розі.


о. Томаш Кшемінські MS 

о.Томаш народився 29.08.1983 р. у містечку Кобилянка, що у Польщі. В 2002-2010 роках навчався у Вищій Духовній Семінарії. По закінченню навчання в Краковi,  15 травня 2010р. був висвячений на священика. Після висвячення працював катехетом в Кракові, Польща. У липні 2013 року направлений на служіння вікарієм парафії св. о. Піо, що у м. Запоріжжі, Україна. З вересня 2014 року служив вікарієм в Буську.


 

СПІЛЬНОТА СЕСТЕР 

Сестра Малґожата Ставіцька FMM

Я народилася в Польщі 15.02.1964 році в дуже релігійнії сім’ї. Маю 6 братів (один помер в дитинстві) і 2 сестри. Моя Мама мріяла і молилася, щоб один з моїх братів став священиком, але Господні плани були дещо інші і це не братам, але мені Мати випросила покликання. Після закінчення музичної і педагогічної школи, зрозумівши і досвідчивши, що Бог мене безмежно любить, вирішила вступити до Згромадження Сестер Францисканок Місьонерок Марії. В Згромадженні я від 1986 року, з цього 19 років на Україні. Вічні обіти я склала в своєму рідному приході, у Влоцлавку 8.09.1996 року.

Всіх моїх рідних, друзів, близьких і тих, з якими Бог дозволяє мені бути тепер, довіряю Божому Милосердю.


Сестра Іренa Ольшак FMM

С. Ірена родом з Польщі, народилась в Любліні. Вступила до Згромадження Сестер Францисканок Місіонерок Марії у 1982 р. Після закінчення формації виїхала до України, де працювала в тому числі в Чечельнику, Вінниці та в Криму.


Сестра Людмила Белак FMM

Народилася 25 липня 1970р. в с.Чолівка, Коростенського р-ну на Житомирщині.  Виховувалася в звичайній родині, яка має католицьке коріння і розпочала  на-ново шукати  Бога в часі розпаду Радянського Союзу.  В 1991р. більш свідомо запросила  Ісуса до мого життя, коли приступила  вперше до Таїнства Сповіді і Першого Святого Причастя. Від того часу  великий голод пізнання Бога зроджував нові пошуки зустрічі з Ним. Виїхала до Києва, де працювала бухгалтером, а пізніше соціальним працівником. Зустріла там подібних мені людей, які також прагнули  відкривати Таємниці нашої християнської віри. Щотижневі зустрічі при парафії братів капуцинів довкола Слова Божого, молитви прославлення , а пізніше зустрічі на Францисканській Школі Євангелізації допомогли мені пізнавати любов Ісуса і дорогу слідування за Ним за прикладом св.Франциска. У спільноті світських францисканців укріплювалася і зростала моя віра.

В 2001 році почула у своєму серці запрошення жити для Ісуса в Згромадженні Сестер Францисканок Місіонерок Марії. В 2013 році 29 вересня склала довічні обітниці убогості, чистоти і послуху , з допомогою яких постійно вчуся шукати Його Самого і Його волі.  В моїй щоденності  через Слово Боже, сестер і людей, яких дає мені Бог, все більше пізнаю себе як слабку і грішну людину і вчуся приймати  велику любов Бога-Отця і Ісуса до мене.  В особливий спосіб  черпаю Його Любов в Євхаристії і в тихій Адорації ПресвятихДарів. Дякую Ісусу, що мене знайшов через своїх добрих пастирів, що постійно кличе мене до навернення і хочу Йому допомогти  віднайти кожного і бути свідком Його любові.

loading
×