warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

DSC_6566gg

min_ogienМіністрант може бути ближче до Бога і ще більше пізнавати Його.

 Тільки у нас ти можеш:
–         Частіше зустрічатись зі своїми друзями і знайти нових,
–         Мати гарний літургійний одяг,
–         Бути прикладом і знаком для людей,
–         Зробити багато ароматного диму (кадило).

Ми чекаємо на Тебе!

Міністрант (з латинської „ministrare”) означає „служити”, „допомагати”. Отже, міністрант – це служитель. Вони служать Богові, коли роблять усе для того, щоб літургія була красивою. Слово “міністрант” особливо відноситься до служіння під час Святої Меси але міністрант також є помічником при здійсненні інших Таїнств і обрядів.
Звичайно міністрантами, після належного приготування є хлопчики та юнаки, але в багатьох країнах за дозволом місцевих єпископів це служіння виконують також і дівчата.

Міністрант:

– є помічником для священика під час Богослужіння та інших літургійних обрядів у відповідності з вказівками Церкви. Точніше кажучи, міністрант допомагає священикові під час приготування дарів на вівтарі, а також після закінчення літургії;
– той, хто несе знаки. Він несе певні предмети які є необхідними для здійснення літургії. Ці предмети мають для літургії особливе значення, вони націлені на те, щоб щось вказати вірянам, вказати на іншу невидиму дійсність.
– сам повинен бути знаком, бо через своє служіння показує, що кожна літургія не є тільки справою священиків, але участь у ній має брати вся Парафія;
– служачи показує, що брати участь у Св. Літургії – це означає не тільки слухати і приглядатися, але брати активну участь в тому, що відбувається.

Міністрантами можуть стати хлопці, які вже приступають до Святого Причастя.

В міру поглиблення свого християнського життя і входження в Святу Літургію хлопців поступово вводиться в служіння і завдання міністранта. Для цього є передбачена відповідна формація міністрантів, котра складається з ступенів.

loading
×